Laci Strike, Tomi KID a raper Strapo na Obchodnej akadémii v Trebišove

Pri príležitosti 10.výročia spoločnosti O2 Slovakia v spolupráci s Tomi KIDOM, Laci Strikom a Strapom sa 17.5.2017 na Obchodnej akadémii uskutočnil projekt pre žiakov stredných škôl na Slovensku.

Išlo o projekt s názvom Môj príbeh môže byť aj Tvoj príbeh, kde vystupovali  Tomi KID – majster sveta v boxe a mentor mladých športových talentov, Strapo – známy slovenský raper, freestyler  a Laci Strike – tanečník, choreograf, zakladateľ prestížnej tanečnej školy.

Vystúpenie na našej  škole trvalo približne 2 hod. (3 vyučovacie hodiny). Každý z nich vyrozprával svoj životný príbeh o tom, čím všetkým si museli prejsť. Svojimi príbehmi motivovali študentov k odhodlanosti, vytrvalosti isť si za svojím cieľom, disciplíne, slušnosti (aj na sociálnych sieťach) a zdravému životnému štýlu.

Samozrejmosťou bolo vystúpenie v ringu, kde si študenti mohli zmerať sily  s majstrami sveta v boxe, tanečné vystúpenie Laciho Strika, spevácky freestyler Strapa ako aj záverečná autogramiáda a fotografovanie.